סוגי טיפולים

רשימת הטיפולים הניתנים במרפאת ד"ר לובוצקי

אסתטיקה

רפואת שיניים אסתטית

מי לא רוצה חיוך רחב צחור שיניים?
כיום יותר מתמיד קיימת מודעות בציבור לטיפוח עצמי בכלל ולאסתטיקה של הפה בפרט. רפואת שיניים היום היא כבר הרבה יותר מבריאות השיניים בלבד. התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת לנו היום פתרונות רבים לשיפור מראה השיניים.

השתלות

השתלות שיניים

פעולת השתלת שיניים היא החלפת שורש שן טבעית שאבדה, בשורש מלאכותי.

השתלה כשנעשית בידיים מיומנות, היא פרוצדורה עם אחוז הצלחה גבוה מאוד, תחת הרדמה מקומית, ללא כאבים. לאחר שלב ההחלמה, מבוצע השיקום על השתל – הרכבת המבנה והכתר.

שיקום

שיקום הפה

שיקום הפה הוא תחום העוסק בשחזור שיניים בכדי לשפר תפקוד ואסתטיקה ברמה הטיפולית הגבוהה ביותר. החל בטיפולים פשוטים (סתימות, כתרים, הלבנת שיניים ועוד) ועד לטיפולים מורכבים

טיפולי שיניים מורכבים

כירורגיית פה ולסת

כירורגיה של הפה והלסתות (Maxillofacial Surgery), הוא ענף משולב ברפואת השיניים וברפואה. כמו כן בכירורגיית ראש צוואר העוסק בתיקון ניתוחי של ספקטרום בעיות רחב.

טיפולי שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדים

טיפולי שיניים לילדים שונים מאוד באופיים מטיפולים למבוגרים, ולא כל רופא מוכשר לבצע אותם. העבודה עם ילדים מצריכה גישה מיוחדת, נינוחה יותר, סבלנית יותר, ללא לחץ ותוך הבנה למצבו ואופיו המיוחד של הילד.

אורתודנטיה

יישור שיניים לילדים ומבוגרים

יישור שיניים משפר את החיוך, את הביטחון העצמי ואת בריאות השיניים והפה.

טיפול אורתודנטי מתבצע על ידי מכשירים פונקציונליים (המכונים גדילת לסתות), וע"י מכשור קבוע (סמכים המודבקים על השיניים).

טיפולי שניים משמרים

שיננות

יישור שיניים משפר את החיוך, את הביטחון העצמי ואת בריאות השיניים והפה. בדיקה בגיל 7 מאפשרת לקבוע את העיתוי המירבי להתערבות אורתודנטית (אם יש צורך)

טיפולי שניים משמרים

טיפולים אסתטיים לפנים

יישור שיניים משפר את החיוך, את הביטחון העצמי ואת בריאות השיניים והפה. בדיקה בגיל 7 מאפשרת לקבוע את העיתוי המירבי להתערבות אורתודנטית (אם יש צורך)